ČAS U AMBIJENTALNOJ UČIONICI

ČAS U AMBIJENTALNOJ UČIONICI NAS.LIKOVNE KULTURE, JOVAN MICIĆ ,ODRŽAO JE ČAS UČENICIMA 5.RAZREDA U AMBIJENTALNOJ UČIONICI. UČENICI SU TEHNIKOM CRTANJA OBRADILI TEMU ,,ŠTETNOST DUVANSKOG DIMA”.

TEMATSKI DAN ZA UČENIKE OD 1.-4.RAZREDA

TEMATSKI DAN ZA UČENIKE OD 1.-4.RAZREDA : TEMA : PROLEĆE ČAS SU REALIZOVALE UČITELJICE  DOBRILA PAVLOVIĆ, NATAŠA TADIĆ-ĐUKOVIĆ I MARIJANA KRSTIĆ ZA UČENIKE  MLAĐIH RAZREDA IZ DONJIH I GORNJIH LESKOVICA. CILJEVI I ZADACI  NASTAVNIH ČASOVA SU U POTPUNOSTI OSTVARENI. UČENICI  SU VEOMA AK

Popravka krova

Danas su počeli radovi na sanaciji dela krova na objektu starijih razreda . Radove izvodi GP ,,Trem gradnja” Valjevo.Novčana sredstva su obezbeđena iz budžeta Grada Valjeva.

Probni završni ispit

Učenici osmog razreda danas imaju probni završni ispit i  rešavaju testove iz matematike.